/  / Hity Opla w Polsce

Hity Opla w Polsce

null
© Opel
null

Marka spod znaku błyskawicy może pochwalić się najlepszymi wynikami za pierwsze półrocze od 12 lat. Które modele w gamie szczególnie przypadły do gustu klientom nad Wisłą?

Łącznie w pierwszym półroczu do klientów trafiło 19 026 samochodów marki z Russelsheim, co stanowi wzrost o dynamice 14,5%. Wśród poszczególnych modeli ze stajni Opla pierwsze skrzypce gra oczywiście Astra, która może pochwalić się wynikiem na poziomie aż 7 368 sztuk.

Na drugiej pozycji w rankingu poszczególnych modeli uplasowała się natomiast Corsa z wynikiem 3 493 egzemplarzy, zaś trzecia okazała się Mokka (2 332 sztuki).

Nowości w drodze
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników osiągniętych w pierwszym półroczu. Nowa Astra radzi sobie znakomicie, jej sprzedaż w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosła o ponad 42%. Po pierwszym półroczu model ten jest liderem na rynku klientów indywidualnych - podkreśla Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.

"Teraz skupiamy się już na drugim półroczu i kolejnych premierach w gamie Opla. Właśnie rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na nową Zafirę. Jesienią w salonach Opla pojawi się zaś najnowsza wersja naszego kompaktowego SUV-a, czyli Mokka X".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane