/  / Hat-trick rodzinnych Fordów

Hat-trick rodzinnych Fordów

null
© Ford
null

Marka Ford – na czele z modelem Galaxy nowej generacji – zdominowała segment vanów w głosowaniu o tytuł samochodu roku 2015 w Szkocji.

Pomału zbliżamy się do końca bieżącego roku kalendarzowego, a to znaczy, że coraz więcej będzie rozstrzygnięć w konkursach o tytuł najlepszego samochodu roku, organizowanych w różnych krajach europejskich. W plebiscycie ogłoszonym przez stowarzyszenie dziennikarzy motoryzacyjnych w Szkocji (ASMW) nowy Ford Galaxy zapewnił sobie pierwsze miejsce w segmencie vanów.

Całe podium dla Forda
Jakby tego było mało, Fordy S-Max oraz C-Max wylądowały w omawianym segmencie rynkowym kolejno na miejscu drugim oraz trzecim.

W przypadku zwycięskiego Galaxy jurorzy ze Szkocji wskazują na takie atuty jak przestronność i praktyczność, jak również dostępność najnowszych zdobyczy techniki. Takich jak np. funkcja automatycznego składania i rozkładania foteli trzeciego rzędu czy "inteligentny" ogranicznik prędkości, który ma za zadanie monitorować mijane znaki drogowe i samoczynnie dostosowywać prędkość pojazdu do obowiązujących na danym obszarze przepisów.Promocja trwa

Na rynku polskim obowiązuje nadal oferta promocyjna na nowego Forda Galaxy. Ceny poszczególnych wersji sprawdzić można –TUTAJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane