/  / Golf Sportsvan na imprezie flotowej w Warszawie

Golf Sportsvan na imprezie flotowej w Warszawie

null
© Volkswagen
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Wśród nowości motoryzacyjnych podczas Fleet Derby 2014 na Autodromie Automobilklubu Polski w Warszawie pojawi się Volkswagen Golf Sportsvan. Ceny tego samochodu mają zostać ogłoszone w najbliższym czasie.

Golf Sportsvan, obok klasycznego Golfa i Golfa Varianta, jako trzecia wersja nadwozia uzupełnia gamę Golfa VII. Trzyosobową, dzieloną tylną kanapę tego kompaktowego vana można składać i przesuwać, do przodu i do tyłu, o 180 mm. W przypadku wykorzystania przestrzeni bagażowej do oparć przednich foteli i po dach, jej maksymalna pojemność wynosi ponad 1500 litrów.

W momencie wprowadzenia na rynek Golf Sportsvan będzie dostępny z sześcioma nowymi silnikami (cztery TSI i dwa TDI). Wszystkie jednostki wyposażone są seryjnie w system Start-Stop i spełniają normę emisji spalin Euro 6. Jak podkreśla producent, zużycie paliwa w porównaniu z poprzednikiem (VW Golf Plus) zmniejszyło się nawet o 19%.

Organizatorzy imprezy Fleet Derby 2014 w Warszawie szykują dla odwiedzających szereg atrakcji (PATRZ TUTAJ).
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane