/  / Golf R Variant – Rasowe kombi

CENY | Golf R Variant – Rasowe kombi

null
© Volkswagen
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

300-konny Volkswagen Golf R Variant potrafi przyspieszyć do "setki" w zaledwie 5,1 sekundy. Samochód kosztuje prawie 165 000 złotych.

Volkswagen Golf R Variant debiutuje oficjalnie na polskim rynku. Auto "uzbrojono" w silnik 2.0 TSI, który dysponuje mocą 300 KM i momentem obrotowym 380 Nm, dostępnym w zakresie od 1800 do 5500 obr./min. Kombi seryjnie oferuje stały napęd 4Motion oraz dwusprzęgłową przekładnię automatyczną DSG.

Prędkość maksymalna Golfa R Varianta  ograniczono elektronicznie do 250 km/h. Pierwsza "setka" po ruszeniu z miejsca pojawia się na liczniku po około 5,1 sekundy.

Do wyposażenia standardowego należą m. in. sportowe zawieszenie (obniżone o 20 mm), 18-calowe obręcze ze stopów metali lekkich Cadiz (z oponami 225/40), biksenonowe reflektory z charakterystycznymi dla modeli R światłami do jazdy dziennej LED, a także sportowe fotele z tapicerką z Alcantary i logo R.

Golf R Variant z seryjnym napędem 4Motion oraz przekładnią DSG kosztuje od 164 890 zł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane