/  / Golf Alltrack do wzięcia za...

CENY | Golf Alltrack do wzięcia za...

null
© Volkswagen
null

Volkswagen Golf Alltrack bazuje na wersji kombi – czyli Variant, którą wzbogacono o elementy mogące przydać się podczas jazdy poza asfaltem. Na polskim rynku Golf Alltrack kosztuje prawie 107 200 złotych.

Uterenowiony Golf Alltrack wyróżnia się seryjnym napędem na cztery koła 4Motion, trybem jazdy Off-road, większym prześwitem, poszerzanymi nadkolami i progami, zderzakami o zmodyfikowanym kształcie, a także wieloma innymi elementami nadwozia oraz wnętrza.

Golfa Varianta w wersji Alltrack można zamówić z jednym z trzech silników Diesla, odznaczających się dużym momentem obrotowym. Ich moc wynosi 110 KM (1.6 TDI), 150 KM (2.0 TDI) lub 184 KM (2.0 TDI). Nowością w ofercie jest benzynowa konstrukcja 1.8 TSI 184 KM, dostępna już teraz w chwili rozpoczęcia sprzedaży.

Golf Alltrack z seryjnym napędem 4Motion i silnikiem 1.6 TDI o mocy 110 KM kosztuje na polskim rynku od 107 190 złotych.

Kombi z mocą 300 koni
Równolegle ze wspomnianą wersją Alltrack w gamie kompaktowego Golfa debiutują jeszcze dwie inne wersje modelowe – Golf GTD Variant oraz Golf R Variant. Ceny zaczynają się odpowiednio od 121 090 złotych oraz od 164 890 złotych w przypadku aż 300-konnego Golfa R Varianta, z seryjnym napędem 4Motion oraz przekładnią DSG.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane