/  / Gdzie serwisujesz swój samochód?

Gdzie serwisujesz swój samochód?

infoWire.pl|
null
© Toyota
null

Przy wyboru serwisu samochodowego kierujemy się przede wszystkim ceną. Z tego powodu większa część kierowców w Polsce wciąż wybiera serwisy nieautoryzowane. Czy słusznie?

Autoryzowane stacje powszechnie uważane są za bezpieczniejsze miejsca do serwisowania samochodów. Nie może to dziwić. "Pracownicy autoryzowanych serwisów danej marki znają dokładnie specyfikę przyjmowanych aut i wiedzą, jakich błędów unikać - mówi serwisowi infoWire.pl Stanisław Dojs, PR manager z Volvo Auto Polska.

Dodatkowo autoryzowane stacje zapewniają potwierdzenie ciągłości serwisowej. Dzięki temu nasz samochód może być znacznie więcej wart podczas sprzedaży – wszystkie jego przeglądy, wymiany części i naprawy są udokumentowane. Tym, co na pewno działa na korzyść autoryzowanych stacji, są również warunki, w jakich naprawiany jest samochód – i podejście do klienta. Z reguły stoją one na wyższym poziomie.

Na wizytę w autoryzowanym serwisie często decydują się właściciele tych droższych pojazdów. Większość osób wybiera jednak niewielkie zakłady mechaniczne, w których koszt serwisowania jest niższy. Przeważnie nie dają one gwarancji naprawy i nie wystawiają dokumentów potwierdzających reperację.

Dlatego jeśli już decydujemy się na nieautoryzowany serwis, wybierzmy mechanika, który jest nam znany, a jego warsztat – sprawdzony.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane