/  / Gala plebiscytu Fleet Awards 2013

Gala plebiscytu Fleet Awards 2013

null
null

19 kwietnia w podwarszawskim hotelu Mazurkas odbędzie się gala plebiscytu Fleet Awards. Wśród nominowanych rozdane zostanie 30 statuetek, które z roku na rok cieszą się coraz większą renomą.

Od ponad dziesięciu lat magazyn Flota organizuje największy plebiscyt dla branży flotowej Fleet Awards. Zwycięzców rok rocznie wyłaniają tysiące głosujących w internetowych wyborach, a podczas Wielkiego Testu Flotowego fleet-managerowie, którzy wcielają się w rolę jurorów. W tym roku mimo zimowej aury na lotnisku Bemowo spotkało się ponad 300 osób.

XII edycja plebiscytu cieszyła się rekordowymi statystykami: podczas Wielkiego Testu goszczono ponad 150 fleet-managerów, a w części głosowania internetowego zarejestrowało się ponad 4 300 osób, oddając łącznie 105 000 głosów.

Dzięki głosom internetowym oraz oddanym na specjalnych kartach ocenom niezależni audytorzy wyłonili zwycięzców plebiscytu Fleet Awards. Rozdanie statuetek odbędzie się na gali, która będzie uroczystym zakończeniem II Kongresu Flotowego.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane