/  / Gala Autobest na żywo!

Gala Autobest na żywo!

null
© Hyundai
null

Po raz pierwszy w historii gala plebiscytu Autobest będzie transmitowana na żywo w internecie. Wydarzenie odbywa się 14 lutego w Warszawie. Live streaming rozpocznie się godzinie o 20:00.

Wszyscy fani i pasjonaci motoryzacji będą mogli obejrzeć to wyjątkowe wydarzenie na stronie Autobest.

Każdego roku gala Autobest jest miejscem, w którym spotykają się międzynarodowe osobistości, kadra zarządzająca z rynku motoryzacyjnego i politycy. W tym roku galę uświetnią takie osoby jak Ralf Speth (CEO Jaguar Land Rover), Ian Callum (chief designer Jaguar Cars), Gianluca Italia (President of FIAT - EMEA Region Fiat Group Automobiles) oraz Byung Kwon Rhim (President Hyundai Motor Europe).

Swoją obecność zapowiedzieli także ambasador Francji, Malty, Cypru, Słowenii i Rumunii w Polsce.

"To już 13. edycja plebiscytu 'Best Buy Car of Europe', jednego z najważniejszych dla branży motoryzacyjnej. Jako organizator zdecydowaliśmy się na umożliwienie ludziom z całego świata zobaczenia zupełnie za darmo tego wyjątkowego wydarzenia. To jedyna okazja, aby zobaczyć na własne oczy wszystkie znakomitości ze świata motoryzacyjnego w jednym miejscu - podkreśla Dan Vardie, prezes Autobest.

Jury będzie nagradzało w 9 kategoriach: Smartbest, Technobest, Sportbest, Safetybest, Manbest, Ecobest, Designbest, Companybest oraz Autobest.

AutoBest to motoryzacyjna organizacja wschodzących rynków Europy, założona w 2000 roku. Członkowie jury pochodzą z 15 krajów, które sumarycznie stanowią rynek około 300 milionów ludzi.

Każdy członek jury jest wybitnym dziennikarzem motoryzacyjnym, którego głos jest szanowany w danym kraju. Autobest jest drugim co do wielkości, niezależnym międzynarodowym jury w Europie.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane