/  / Francuski maluch na bogato

Francuski maluch na bogato

null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Renault Clio Initiale Paris. Tak nazywa się pierwszy model francuskiej marki z prestiżowej linii Initiale Paris. Następny w kolejce będzie nowy Renault Espace.

Pod względem wyposażenia oraz samych cen wersja Renault Clio Initiale Paris to samochód adresowany do klientów dysponujących zdecydowanie bardziej zasobnym portfelem. Auto wyróżniają z zewnątrz takie elementy jak np. sportowy zderzak z wbudowanymi światłami przeciwmgłowymi, światła dzienne z LED o charakterystycznym układzie (przypomina literę "C"), aluminiowe obręcze 17-calowe ze specjalnym wzorem, a także oznakowanie Initiale Paris z przodu, z tyłu oraz po bokach karoserii. W kabinie pojawi się m.in. tapicerka Nappa ze skóry licowej w odcieniu szarości przechodzącym w brązowy, sportowa kierownica pokryta skórą Nappa, aluminiowe nakładki na pedały, klimatyzacja automatyczna, tablet multimedialny R-Link oraz przednie fotele podgrzewane.

Klienci będą mogli ponadto m.in. skorzystać z usług call center, którego zadaniem będzie udzielenie spersonalizowanej odpowiedzi na prośbę o pomoc w przypadku wystąpienia problemów, ale także umówienie wizyty w serwisie przez 24 h, jazdy próbnej, przeglądu czy usługi assistance dla usług mobilnych.

Na rodzimym rynku francuskim Renault Clio Initiale Paris będzie do kupienia w cenie od 21 500 do 25 200 euro bez opcji.

Już teraz koncern znad Loary zapowiada, że kolejną propozycją w linii Initiale Paris będzie bogato wyposażony model Renault Espace, który w nowym wcieleniu ujrzał światło dzienne podczas jesiennych targów Paryż 2014.

Dodajmy na koniec, że Renault Clio to najchętniej wybierany model segmentu B we Francji, a jednocześnie zdecydowany lider sprzedaży całego motorynku nad Loarą.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane