/  / Ford Transit do zadań specjalnych

Ford Transit do zadań specjalnych

DS Germaz|
null
© Germaz
nullnullnull

Na największych dolnośląskich targach budowlanych Tarbud 2014 firma motoryzacyjna Dom Samochodowy Germaz zaprezentowała nową wersję modelu Ford Transit.

Z okazji wystawy branżowej Tarbud przez trzy dni Wrocław był stolicą polskiego rynku budownictwa, gromadząc w jednym miejscu setki producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji, a także przedstawicieli instytucji finansujących i ubezpieczycieli, czyli potencjalnych użytkowników właśnie takich samochodów jak Ford Transit, Connect czy Ford Custom. Zgodnie z przewidywaniami, prezentacja tych nowości spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno odwiedzających Tarbud, jak i samych wystawców.

"Nowy Ford Transit był absolutnym hitem wystawy. Dawno nie spotkaliśmy się z tak dużym zainteresowaniem klientów podczas różnych prezentacji, jak tutaj - podkreśla Marcin Ciok, kierownik Centrum Pojazdów Dostawczych Domu Samochodowego Germaz. "Mamy duże i ambitne plany sprzedaży dotyczące tego modelu, a jego walory oraz wszechstronność na pewno dla mnie i moich kolegów z naszego Centrum Pojazdów Dostawczych będą silnym argumentem w kontaktach z klientami".

Znaczącym wsparciem przy sprzedaży nowego Forda Transita będzie też zaplecze produkcyjne Domu Samochodowego Germaz, czyli dział produkcji specjalnej. Germaz już opracowuje nowe projekty adaptacji tego pojazdu (autobus, izoterma, itp.) oraz produkt dla branży budowlanej: zabudowę warsztatową Sortimo.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane