/  / Ford Mustang w Genewie

Ford Mustang w Genewie

null
© Ford
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Nowy Mustang to jedna z atrakcji na genewskim stoisku marki Ford. Co ciekawe – Mustang będzie oferowany w Polsce. W salonach pojawi się w połowie 2015 roku.

Nowy Mustang w wersji oferowanej w Europie będzie wyróżniał się „trójwymiarowymi” tylnymi lampami LED oraz lusterkami zewnętrznymi ze zintegrowanymi kierunkowskazami LED.

Obok silnika V8 o pojemności 5 litrów – rozwijającego 418 KM i 524 Nm momentu obrotowego – oraz jednostki 2.3 EcoBoost z 314 KM i 434 Nm momentu obrotowego, Ford oferuje w Mustangu przeznaczonym na rynek europejski sześciobiegową skrzynię manualną i "automat" o tej samej liczbie przełożeń. Standardem w Europie jest pakiet Performance Pack ze zmodyfikowanym przednim i tylnym zawieszeniem.

Wśród elementów, które nie wymagają dopłaty w Mustangu, znalazły się również 19-calowe obręcze kół, wzmocniony układ hamulcowy oraz samochodowy system komunikacji SYNC2 z ekranem dotykowym o przekątnej 8 cali.

Ponadto dla Mustanga dostępnych jest dziesięć kolorów nadwozia – w tym ekskluzywny odcień Competition Orange oraz trójwarstwowy lakier Triple Yellow.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane