/  / Ford Mustang podczas finału Ligi Mistrzów

Ford Mustang podczas finału Ligi Mistrzów

null
© Ford
null

24 maja odbędzie się finał Ligi Mistrzów z udziałem dwóch drużyn hiszpańskich i to w dodatku pochodzących z tego samego miasta. Na mecz od dawna czekają nie tylko kibice piłki nożnej, ale również europejscy fani Forda Mustanga.

Firma Ford Motor Company ogłosiła, że pierwsze 500 egzemplarzy nowego Forda Mustanga, przeznaczonych do sprzedaży w Europie, będzie można zarezerwować w trakcie trwania tegorocznego finału Ligii Mistrzów (od pierwszego do ostatniego gwizdka, niezależnie od tego, czy spotkanie skończy się w dogrywce, czy podczas serii rzutów karnych).

Ford jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA od 1992 roku. Szacuje się, że tegoroczny finał w Lizbonie obejrzy około 70 milionów kibiców z Europy i około 165 milionów fanów futbolu z całego świata.

W ofercie nowego Mustanga będzie zarówno wersja fastback, jak i kabriolet, przy czym fastback jest dostępny w kolorze Race Red, a kabriolet w odcieniu Magnetic Silver. Do wyboru są dwie jednostki napędowe: nowy silnik EcoBoost o pojemności 2,3 litra, mocy ponad 309 KM i maksymalnym momencie obrotowym 407 Nm, a także konstrukcja V8 o pojemności 5 litrów, generująca ponad 426 KM i 529 Nm momentu obrotowego.W wyposażeniu znajdują się takie elementy jak opracowany przez Forda system łączności i nawigacji SYNC 2, podgrzewane i wentylowane fotele, system Park Assist, czarna tapicerka skórzana, chromowane detale oraz 19-calowe obręcze aluminiowe.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane