/  / Ford Kuga Vignale – Wersja na bogato

Ford Kuga Vignale – Wersja na bogato

null
© Ford
nullnullnullnull

W gamie modelowej fordowskiego SUV-a będzie to wersja najładniejsza i najlepiej wyposażona. No i oczywiście – najdroższa.

Ford Kuga Vignale – obok analogicznych wersji takich modeli jak Mondeo, S-Max czy Edge – powstał jako propozycja adresowana do tych klientów, którzy szukają samochodu z bogatym wyposażeniem. Producent spod znaku błękitnego owalu zauważył bowiem, że wielu Europejczyków wybiera Fordy w topowej specyfikacji Titanium. Czemu więc nie zaproponować im jeszcze czegoś więcej?

A może oferta ze znaczkiem Vignale czasami skusi nawet tych, którzy myślą ewentualnie o którymś z modeli segmentu premium?

Ford Kuga Vignale oferować będzie w gamie m.in. perłowy lakier metalizowany Milano Grigio, z którym kontrastują ciemne błyszczące wstawki na karoserii, jak również specjalnie wykończenie atrapy chłodnicy. W kabinie pasażerskiej znajdziemy natomiast system multimedialny SYNC 3 z ośmiocalowym ekranem dotykowych oraz skórzane obicie siedzeń, paneli drzwiowych i deski rozdzielczej – ozdobione specjalnie dobranym szwem.

Fordy z gamy Vignale powstają w hiszpańskiej Walencji. Przed opuszczeniem linii montażowej samochody otrzymują ręczne wykończenie pod okiem przeszkolonych specjalistów, których zadanie polega również na wychwyceniu wszelkich niedociągnięć jakościowych.

Dopieszczony klient
Dla Kugi Vignale przewidziano do wyboru silniki 1.5 EcoBoost o mocy 150 lub 182 KM oraz jednostki 2.0 TDCi, które rozwijają 150 lub 180 koni. Dla wybranych wersji przewidziano napęd na cztery koła Intelligent All-Wheel Drive, który w zależności od warunków na drodze jest w stanie rozdzielać siłę napędową między osiami w proporcji nawet 50:50.

Ważnym elementem oferty samochodów linii Vignale jest gwarantowana na wysokim poziomie obsługa klienta zarówno przy zakupie, jak również i w trakcie dalszej eksploatacji modelu. Nie zapomniano też o specjalnych usługach dodatkowych (np. typu concierge).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane