/  / Ford Kuga 2017 – Znamy już ceny

CENY | Ford Kuga 2017 – Znamy już ceny

null
© Ford
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Zmodernizowany SUV ze stajni Forda debiutuje na polskim rynku. Ceny Kugi po face-liftingu zaczynają się dla wersji bazowej poniżej 100 000 złotych.

W gamie modelowej klienci będą mieli do wyboru trzy silniki benzynowe z rodziny EcoBoost 1.5 (moc 120, 150 lub 182 KM) oraz trzy diesle – wśród nich nowość w postaci 120-konnego 1.5 TDCi.

Nowy ropniak występuje w konfiguracji tylko z 6-biegową skrzynią manualną oraz napędem na przednią oś. Według danych fabrycznych, spala średnio od około 4,4 l/100 km.

Od 97 950 złotych
W podstawowej wersji Trend nowy Ford Kuga oferuje standardowo takie elementy jak m.in. klimatyzacja manualna, radioodtwarzacz CD/MP3 i układ 6 głośników, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne oraz przednie fotele z funkcją podgrzewania i regulacją temperatury.Ceny dla tak wyposażonego egzemplarza rozpoczynają się dla wersji benzynowych od 97 950 złotych, natomiast w zestawieniu z 1.5 TDCi/120 KM – od 106 450 złotych.

Wersja Edition, która kosztuje natomiast od 107 950 złotych, dorzuca w standardzie chociażby dwustrefową klimatyzację automatyczną, nawigację satelitarną z systemem multimedialnym Ford SYNC 3, czujniki parkowania z tyłu czy relingi dachowe z wykończeniem aluminiowym.

Odmiana wyposażenia Titanium kosztuje natomiast od 109 650 złotych. W standardzie m.in. 17-calowe obręcze aluminiowe, tapicerka częściowo skórzana (ciemna), ręczna regulacja podparcia odcinka lędźwiowego fotela kierowcy i pasażera, podłokietnik na środku tylnej kanapy czy oświetlenie wnętrza diodami LED (w wybranym kolorze z siedmiu dostępnych).

Więcej sportowych dodatków
Na polskich klientów czeka ponadto jeszcze nowa wersja ST-Line. Gama dostępnych odmian silnikowych – bez zmian. Ceny bez opcji dodatkowych wahają się natomiast od 122 800 do maksymalnie 158 550 złotych.

Nowa Kuga w specyfikacji ST-Line posiada standardowo specjalny pakiet stylizacyjny nadwozia, sportowe zawieszenie oraz 18-calowe obręcze aluminiowe z wykończeniem w kolorze Mica Shadow Black/wzór 5x2-ramienny.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane