/  / Ford Kuga 2016

Ford Kuga 2016

null
© Ford
null

W swojej najnowszej wersji Ford Kuga otrzymał zmienione wnętrze, które wzbogacono między innymi o 8-calowy ekran dotykowy oraz o sterowany głosowo system łączności SYNC 2.

Ford Kuga po raz pierwszy zostanie wyposażony w system łączności SYNC 2, który umożliwia kierowcy sterowanie telefonem, systemem audio, klimatyzacją oraz nawigacją za pomocą prostych poleceń głosowych. Niestety, opcja ta przynajmniej na razie będzie niedostępna w języku polskim.

System SYNC 2 wyposażono w 8-calowy dotykowy ekran umieszczony w konsoli centralnej – zamiast poprzednio stosowanego 5-calowego ekranu. Większy ekran, na którym wyświetlany jest obraz z systemu tylnej kamery, ułatwi także manewrowanie samochodem.

Na zewnątrz kolory nadwozia "Ginger Ale" i "Panther Black" zastąpiono nowymi kolorami: "Green Instinct" oraz "Shadow Black".

Ford Kuga jest dostępny do wyboru z 6-biegową przekładnią manualną lub z przekładnią automatyczną PowerShift oraz z gamą 2-litrowych silników wysokoprężnych TDCi o mocy 120 KM, 150 KM lub 180 KM. Średnie zużycie paliwa według deklaracji producenta zaczyna się od około 4,6 l/100 km.

Z kolei silniki benzynowe 1.5 EcoBoost są dostępne dla Kugi w wersjach oferujących moc maksymalnie 150 lub 182 KM, przy średnim zużyciu paliwa zaczynającym się od 6,2 l/100/km.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane