/  / Ford Fiesta Van do sprawdzenia w serwisie

Ford Fiesta Van do sprawdzenia w serwisie

UOKIK|

Jak poinformował generalny importer samochodów marki Ford na rynek polski, wybrane egzemplarze modelu Ford Fiesta Van mogą mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się rozpocząć stosowną akcję naprawczą.

Otóż w niektórych egzemplarzach modelu Ford Fiesta Van (auta bez poduszki powietrznej, z kierownicą umieszczoną z lewej strony, wyprodukowane w Niemczech w okresie od 30 września 2008 r. do 14 maja 2012) istnieje możliwość, że śruba mocująca pierścienia D pasa bezpieczeństwa do słupka B po stronie pasażera może odłączyć się podczas poważnego wypadku.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objęte są łącznie 544 pojazdów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer zadeklarował, że pierwsi właściciele aut są informowani listownie o sytuacji i zapraszani do autoryzowanych stacji dealerskich w celu sprawdzenia, czy w ich samochodzie występuje opisana wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Ford Polska Sp. z o.o. (adres: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa; tel. 22 608 67 00; Infolinia: 0-801 50 60 70; www.ford.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane