/  / Flotowy triumf Passata i spółki

Flotowy triumf Passata i spółki

null
© Volkswagen
null

Model Volkswagen Passat Limousine znalazł się w gronie triumfatorów najnowszej edycji plebiscytu flotowego Fleet Awards Polska.

W plebiscycie Fleet Awards Polska nagradzane są nie tylko najlepsze flotowe samochody w poszczególnych kategoriach, ale również wiodące w branży produkty i usługi. Konkurs składa się z dwóch etapów: Wielkiego Testu Flotowego, w którym biorą udział wszystkie nominowane modele pojazdów, a do tego dochodzi odrębne głosowanie drogą internetową.

Tegoroczna edycja plebiscytu Fleet Awards Polska została przeprowadzona w zmienionej formule. Wielki Test Flotowy po raz pierwszy zorganizowano bowiem na terenie Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu. W skład jury weszło aż 150 fleet-managerów z różnych części kraju.

Wśród triumfatorów Fleet Awards Polska 2015 nie zabrakło marki Volkswagen. Wspomniany na początku Passat zajął pierwsze miejsce w kategorii: "samochód dla pracownika/segment D". Do tego zapunktował jeszcze VW Touareg – jako najlepszy produkt wśród "dużych SUV/crossoverów", jak również użytkowy Crafter, któremu przyznano pierwsze miejsce w segmencie "duży samochód dostawczy".

Dodatkowo, program Volkswagen Service Pro zdobywa wyróżnienie w kategorii "obsługa posprzedażna".

LISTA NAGRODZONYCH
Fleet Awards Polska 2015 – Zobacz kto wygrał
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane