/  / Flotowy Samochód Roku 2014

Flotowy Samochód Roku 2014

null
null

Flotowy Samochód Roku to nowa kategoria w plebiscycie Fleet Derby, która ma na celu wyłonienie jednego samochodu spośród czterech, najpopularniejszych w naszym kraju segmentów jeżeli chodzi o sprzedaż do klientów instytucjonalnych: segment B, B+, C oraz D.


Na stronie fleetderby.pl można oddać głos na jeden wybrany model z segmentów B, B+, C i D spośród zgłoszonych samochodów, a wśród nich są (w kolejności alfabetycznej):
- Alfa Romeo Giulietta
- Ford Focus
- Hyundai i30
- Hyundai Elantra
- Hyundai i40
- Lancia Ypsilon
- Opel Astra
- Opel Insignia
- Peugeot 208
- Peugeot 301
- Peugeot 308
- Peugeot 508
- SEAT Leon
- Skoda Fabia
- Skoda Rapid
- Skoda Octavia
- Skoda Superb
- Toyota Yaris
- Toyota Auris
- Toyota Corolla
- Toyota Avensis
- Volkswagen Golf
- Volkswagen Passat

Ideą internetowego głosowania jest wyłonienie jednego samochodu, który w największym stopniu spełnia oczekiwania klientów biznesowych. Cechuje się korzystnym współczynnikiem TCO, wysoką wartością rezydualną, niską awaryjnością, zaawansowaniem technologicznym, wysokim poziomem bezpieczeństwa czynnego i biernego, jakością wykonania, ergonomią oraz ekonomiką eksploatacji.

Do udziału w konkursie są dopuszczone samochody z segmentów: B, B+, C i D (zgodnie z regulaminem testu Fleet Derby), które zostały zgłoszone do testu samochodowego Fleet Derby 2014. Test odbędzie się 14 maja na terenie Autodromu Automobiklub Polski w Warszawie. Oddać głos można tylko na jeden wybrany model z listy.

Typować Flotowy Samochód Roku 2014 mogą tylko osoby czynnie zarządzające parkami samochodowymi, przedstawiciele dostawców produktów i usług flotowych. Głosy przedstawicieli importerów i dealerów motoryzacyjnych na własne modele będą uznawane za nieważne.

W głosowaniu nie mają znaczenia: wersja nadwozia, rodzaj paliwa, wersja wyposażenia wyżej wymienionych modeli.

Na stronie internetowej fleetderby.pl trwa ponadto plebiscyt na: Usługę i Produkt Flotowy, Motoryzacyjną Markę Flotową oraz na Osobowość Flotową.

Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi podczas gali wręczenia statuetek Fleet Derby 2014, która odbędzie się 21 maja.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane