/  / Flotowe sukcesy Fiorino

Flotowe sukcesy Fiorino

FAP|
null
© FIAT
null

Fiat Fiorino uplasował się na drugim stopniu podium w Profesjonalnym Teście Flotowym, organizowanym przez Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych. To już kolejne wyróżnienie, które w tym roku otrzymał Fiorino od polskich ekspertów flotowych.

Przypomnijmy, że w kwietniu magazyn branżowy "Flota" ogłosił wyniki plebiscytu Fleet Awards Polska 2014, w którym Fiat Fiorino zwyciężył w kategorii: mały samochód dostawczy.

Doskonałe wyniki Fiat Professional w konkursach flotowych są odzwierciedleniem pozycji marki na polskim rynku samochodów dostawczych. Po 11 miesiącach tego roku firma Fiat Professional zajmuje niezmiennie pierwsze miejsce z udziałem na poziomie aż 23%, przy jednoczesnym wzroście sprzedaży w stosunku rocznym o 6%.

Fiorino to najmniejszy samochód dostawczy Fiat Professional, stworzony do codziennej pracy w zatłoczonym mieście i w dalszej trasie. Łatwy w prowadzeniu i parkowaniu jak typowe auto miejskie, jest jednocześnie ładowny i do tego oszczędny w eksploatacji.

Fiat Fiorino występuje w trzech wersjach wyposażenia (Standard, Elegant i Adventure), z czterema jednostkami napędowymi do wyboru. Wśród nich znajdziemy 73-konny silnik 1.4 8v o mocy 73 KM, dwie konstrukcje MultiJet 1.3 16v o mocy 75 i 95 KM,a także zasilany metanem i benzyną 1.4 Natural Power, generujący moc odpowiednio 70 lub 77 KM.

Ceny Fiorino zaczynają się od 49 323 zł brutto. Dealerzy dysponują jednak egzemplarzami z wyprzedaży rocznika, w cenach już od 37 000 zł brutto.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane