/  / Fiat z genami Mitsubishi L200

Fiat z genami Mitsubishi L200

null
© Fiat
nullnullnullnull

Fiat Fullback – tak nazywa się nowy pickup włoskiej marki, który do sprzedaży wejdzie od maja 2016. Auto jest owocem współpracy na linii Fiat-Mitsubishi.

Fiat Fullback będzie oferować w gamie modelowej cztery wersje nadwozia oraz trzy różne poziomy wyposażenia do wyboru. Pick-up mierzy na długość 1780 mm, szerokość to 1815 mm, natomiast rozstaw osi – 3000 mm.

Długość nadwozia zmienia się w zależności od konfiguracji: od 5155 do 5285 mm. Podobnie rzecz się ma z wymiarami skrzyni ładunkowej, która w wersji z pojedynczą kabiną oferuje na długość do 2265 mm.

Ładowność Fiata Fullback sięga w zależności od wersji nawet 1100 kg.

Silniki na rynek europejski
W wersji na rynek europejski Fiat Fullback pojawi się z turbodieselem o pojemności 2,4 litra w dwóch różnych wariantach mocy: 150 lub 180 KM. Jednostkę będzie można zestawić z manualną skrzynią sześciobiegową albo z pięciostopniowym "automatem".

Fiat Fullback będzie dostępny z napędem na tylną lub obie osie.

Wspólny projekt z Mitsubishi
1-tonowy pickup firmowany logo włoskiej marki stworzono dzięki współpracy koncernów Fiat Chrysler Automobiles oraz Mitsubishi Motors. O realizacji tego projektu strony poinformowały oficjalnie we wrześniu ubiegłego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane