/  / Fiat 500X w polskich salonach

Fiat 500X w polskich salonach

null
© Fiat
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Już 27-28 marca Fiat 500X zaprezentuje się w polskich salonach. Ceny modelu zaczynają się od 59 900 złotych – za wersję Pop z silnikiem benzynowym 1.6 E-Torq.

Trwa odliczanie do premiery Fiata 500X w polskich salonach. Generalny importer wraz z dealerami zaprasza klientów w najbliższy piątek i sobotę (27-28 marca) na ogólnopolskie Dni Otwarte, podczas których zostanie zaprezentowany włoski crossover.

Z okazji tego wydarzenia salony dealerskie będą czynne dłużej: w piątek od 10.00 do 19.00, a w sobotę – od 9.00 do 17.00.

Prezentacji Fiata będą towarzyszyć jazdy testowe oraz konkurs, w którym można zdobyć 500X. Aby zagrać o samochód, wystarczy przyjść na Dni Otwarte i wypełnić kupon, odpowiadając na pytanie: "Gdzie najchętniej pojechałbyś w podróż nowym crossoverem Fiat 500X".

Autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi wyjedzie z salonu nowiutkim Fiatem 500X.

Ceny Fiata 500X zaczynają się od 59 900 złotych za wersję Pop z silnikiem benzynowym 1.6 E-Torq (PATRZ TUTAJ).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane