/  / Fiat 500X przyjeżdża do Warszawy

Fiat 500X przyjeżdża do Warszawy

null
© Fiat
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Już w ten weekend nowiutki Fiat 500X zaprezentuje się przed polską publicznością! Wydarzenie zaplanowano podczas targów mody Hush Warsaw na Stadionie Narodowym.

To będzie wyjątkowy weekend! Już w najbliższą sobotę i niedzielę (13-14 grudnia) polska publiczność pozna Fiata 500X. Ten miejski crossover uświetni prestiżowe targi mody Hush Warsaw, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W wydarzeniu weźmie udział 150 wyselekcjonowanych wystawców, którzy pokażą zarówno ciekawe, niestandardowe projekty młodego pokolenia, jak i klasyczne, ponadczasowe kolekcje czołowych nazwisk w świecie mody.

W takim otoczeniu zostanie przedstawiony Fiat 500X – czyli życzliwie przyjęty przez międzynarodową moto-prasę reprezentant segmentu miejskich crossoverów. Prezentacja samochodu również sama w sobie zapowiada się ciekawie: odwiedzający stoisko goście zostaną zaproszeni do założenia "magicznych" okularów Oculus Rift, które przeniosą ich do świata rozszerzonej rzeczywistości.

Na widocznym w okularach filmie 3D wraz z Fiatem 500X występuje światowej sławy iluzjonista Steven „Dynamo” Frayne. Angielski artysta towarzyszy nowemu crossoverowi Fiata w wirtualnej podróży. Pozwoli ona szerszej publiczności z bliska poznać nowego 500X, który w przyszłym roku pojawi się w sprzedaży na całym rynku europejskim.

Klienci na stoisku, a następnie w salonach będą mogli założyć okulary Oculus Rift i obejrzeć niezwykły, dwuminutowy film zrealizowany przez zdobywcę dwóch Oskarów, specjalistę od efektów specjalnych, producenta Framestore.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane