/  / Fiat 500 Vintage '57 dla polskich klientów

Fiat 500 Vintage '57 dla polskich klientów

null
© Fiat
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Nowa wersja modelowa Fiat 500 Vintage '57 przed polską publicznością. Auto będzie można zobaczyć podczas kwietniowej wystawy Motor Show w Poznaniu.

Wersja Fiat 500 Vintage '57 powstała w hołdzie dla kultowej "500" z roku 1957, która przez lata była – i nadal pozostaje – wizytówką włoskiej motoryzacji. We współczesnej interpretacji auto stanowi połączenie niebieskiego pastelowego koloru nadwozia oraz dachu utrzymanego w białym odcieniu, podobnie zresztą jak i spojler, antena, a także obudowy lusterek. Mamy tu również 16-calowe, białe chromowane felgi, które nawiązują w sposób jednoznaczny do felg montowanych w historycznej "500".

O wyraźnym nawiązaniu do przeszłości świadczą ponadto takie elementy jasnego wystroju wnętrza jak dwubarwna tapicerka foteli ze skóry Frau w kolorze tabaczkowym (z efektem vintage), ze skórzanymi wstawkami w formie półksiężyca (znak wyróżniający modelu) w kolorze kości słoniowej z naszywką "500" również w kolorze tabaczkowym.

Styl vintage jest podkreślony również przez zabytkowe logo Fiat – umieszczone zarówno na nadwoziu, jak i na kole kierownicy.


Oczywiście, na pokładzie wersji Fiat 500 Vintage '57 nie zabrakło jednocześnie takich rozwiązań współczesnej motoryzacji jak m.in. klimatyzacja manualna, system Blue&Me, radio CD+MP3, ABS z systemem EBD, 7 poduszek powietrznych, Start&Stop, ESP z systemami ASR/MSR, HBA oraz Hill Holder.

Z niecierpliwością czekamy na podanie cen w Polsce oraz dokładnych danych specyfikcyjnych dla wersji Fiat 500 Vintage '57.

Wystawa Motor Show 2015 w Poznaniu otwarta będzie dla szerokiej publiczności w dniach 10-12 kwietnia, a poprzedzi ją dzień prasowy – 9 kwietnia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane