/  / Fabia ScoutLine wchodzi do oferty

CENY | Fabia ScoutLine wchodzi do oferty

null
© Skoda
nullnullnull

To nie crossover, choć takiego udaje. Skoda Fabia Combi ScoutLine nie ma napędu 4x4, ale oferuje m.in. osłony nadkoli i zderzaków. Wiemy już, ile wersja będzie kosztować w polskich salonach.

Fabię Combi ScoutLine wyróżniają takie elementy jak czarne osłony progów, nadkoli oraz przedniego i tylnego zderzaka. Skodę w tej wersji zdobi także kolor srebrny – na panelach zderzaków oraz obudowach lusterek i relingach.

Standardowe wyposażenie obejmuje także m.in. czujniki parkowania, klimatyzację, radio Swing z kolorowym ekranem dotykowym oraz obręcze kół Rock 16" ze stopów lekkich.

Dodatkowo dostępny jest promocyjny pakiet Audio. Obejmuje radio Swing z Bluetooth, wyświetlacz Maxi-DOT, nagłośnienie Skoda Surround z dwoma dodatkowymi głośnikami z tyłu oraz trójramienną skórzaną kierownicę z obsługą radia i telefonu. Wszystko to za 1 400 zł (wartość katalogowa wszystkich elementów wchodzących w skład pakietu to ponad 3 000 zł).Ceny na polskim rynku
Fabia ScoutLine oferuje do wyboru trzy warianty benzynowe i dwa diesle. Ich ceny kształtują się następująco: 1.0 MPI 75 KM – 57 130 zł, 1.2 TSI 90 KM – 59 630 zł, 1.2 TSI 110 KM – 61 630 zł (66 630 zł za wersję ze skrzynią DSG).

Wersje napędzane olejem napędowym są natomiast dostępne od 73 130 zł (1.4 TDI 105 KM) lub 75 130 zł za 1.4 TDI 90 KM ze skrzynią DSG.

Przeglądy za 1 zł albo ...
Jak w przypadku każdej Fabii, także klienci wybierający wersję ScoutLine mogą liczyć na promocję w postaci symbolicznej złotówki do zapłacenia za pakiet przeglądów na 4 lata (do 60 000 km). Druga możliwość to natomiast zakup instalacji LPG Landi Renzo w specjalnej cenie.  
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane