/  / Elektryczny Volkswagen Golf pojawi się na IAA 2013

Elektryczny Volkswagen Golf pojawi się na IAA 2013

VW|
null
© Volkswagen
null

Marka Volkswagen zaprezentuje się w dniach 12-22 września podczas 65. Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej we Frankfurcie na stoisku liczącym niemal 9 000 m2. Punktem kulminacyjnym będą światowe premiery e-Golfa, nowego Golfa R oraz jeszcze jednego modelu.

W centrum prezentacji będą znajdować się obok "Think Blue" tematy takie jak 4Motion (napęd na wszystkie koła) oraz WRC (World Rally Championship).

Dominującym tematem będzie "Electrifying". Nie chodzi tutaj jednak wyłącznie o temat e-mobilności, który będzie prezentowany we Frankfurcie m.in. poprzez modele e-Golfa, e-up! oraz XL1, jak i poprzez liczne eksponaty i inscenizacje. Również wystrój stoiska, filmy, elementy pokazu i gadżety reklamowe nawiązują do motywu "elektryzacji" i powinny oddziaływać emocjonalnie na odwiedzających.

Architektonicznym sercem stoiska wystawienniczego, które zostało urządzone w konwencji Cloud-Design, stanowi główna scena z ekranem LED o powierzchni 61 m2. Wzdłuż ekspozycji modeli Volkswagena, które z uwagi na ich napęd są szczególnie ekonomiczne, prowadzi szlak Think Blue.

Ściana innowacji dostarczy odwiedzającym cennych informacji dotyczących zastosowanych w samochodach technologii.

Volkswagen na swoim stoisku zorganizuje w tym roku dodatkowe, wyjątkowe show. Holenderski artysta, kreator innowacyjności Anouk Wipprecht zaprojektował specjalnie na targi kolekcję mody (Fashion Tech), która jest wyjątkowa nie tylko z uwagi na swój design, ale w szczególności z powodu technicznych możliwości interakcji z odwiedzającymi i otoczeniem.

Na stworzenie stoiska targowego zużyto w sumie 150 ton stali. Planowanie i projektowanie rozpoczęto 11 miesięcy temu, stoisko budowane będzie przez 24 dni pracy, wykorzystanych zostanie ponad 2 300 lamp, dla których zostało położonych około 90 kilometrów kabli.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane