/  / Duże zmiany w wyglądzie Mitsubishi ASX

Duże zmiany w wyglądzie Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX - 2016
© Mitsubishi
Mitsubishi ASX - 2016Mitsubishi ASX - 2016Mitsubishi ASX - 2016Mitsubishi ASX - 2016Mitsubishi ASX - 2016Mitsubishi ASX - 2016Mitsubishi ASX - 2016Mitsubishi ASX - 2016Mitsubishi ASX - 2016

ASX to hit sprzedaży Mitsubishi na polskim rynku. W najbliższych tygodniach nowy Mitsubishi ASX 2017 – czyli w wersji po liftingu – pojawić się ma w ofercie.

Nowego i "starego" ASX-a nie sposób pomylić. To zasługa zupełnie inaczej zaprojektowanej maski. W nowej wersji umieszczono bowiem z przodu dwie chromowane listwy ozdobne, które podobnie jak w zmodernizowanym Outlanderze przywodzą skojarzenia z literą "C" – zaczynającą się zaraz poniżej kloszy reflektorów, a kończącą przy dolnej krawędzi zderzaka.

Importer przy okazji face-liftingu zaserwuje ponadto klientom bogatszą gamę kolorów nadwozia oraz nową wersję silnikową w postaci turbodiesla 1.6/114 KM, którego zestawiono z 6-biegową skrzynią ręczną (dostępny napęd na przednią oś lub 4WD).

W gamie Mitsubishi ASX 2017 pojawią się ponadto nowe elementy wyposażenia – wieloramienne obręcze aluminiowe 18", wstawki dekoracyjne w czarnym lakierze fortepianowym na kole kierownicy, automatycznie przyciemniające się lusterko wsteczne itd.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane