/  / Duster wita Państwa na pokładzie

CENY | Duster wita Państwa na pokładzie

null
© Dacia
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W polskiej gamie modelu Dacia Duster zadebiutowała oficjalnie nowa seria limitowana inspirowana lotnictwem, którą nazwano Blackstorm. Wersja z napędem 4x2 jest do wzięcia za 54 400 złotych.

W polskiej gamie modelu Dacia Duster zadebiutowała oficjalnie nowa seria limitowana, którą nazwano Blackstorm. Według producenta, inspiracją do stworzenia takiego samochodu był świat lotnictwa. Duster Blackstorm bazuje na poziomie wyposażenia Laureate, które dodatkowo uzupełniono m.in. o takie elementy jak lusterka boczne w kolorze żółtym, ozdobne naklejki z logotypem wysokościomierza/kolor żółty, a także elektrycznie podnoszone szyby tylne. Auto posiada 16-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich, w kolorze ciemnoszarego metalu.

W kabinie czekają natomiast elementy ozdobne w kolorze czarnym: obramowanie konsoli środkowej, uchwyty do zamykania drzwi przednich, wstawka na kierownicy (dodatkowo z żółtym logotypem wysokościomierza). Całość uzupełnia specjalna tapicerka materiałowa czarna z przeszyciami w kolorze żółtym oraz z napisem "DUSTER" i logotypem wysokościomierza na oparciu foteli z przodu oraz na oparciach bocznych tylnych miejsc.

Na polskim rynku wersja Duster Blackstorm występuje do wyboru z napędem na jedną oś lub 4x4. Najtańszy wariant – z silnikiem benzynowym 1.6 16V o mocy maksymalnie 105 KM – wyceniono na 54 400 złotych bez opcji.

Natomiast przy wyborze wersji z napędem 4x4 mamy już dwie możliwości: alby będzie to wspomniany wyżej benzynowiec 105-konny (ceny od 61 900 złotych), alby diesel 1.5 dCi 110 KM, który kosztuje od 71 900 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane