/  / Das Weekend. Drzwi otwarte w salonach Volkswagena

Das Weekend. Drzwi otwarte w salonach Volkswagena

VOLKSWAGEN|
null
© Volkswagen
null

W dniach od 17 do 19 stycznia w salonach Volkswagena odbędzie się akcja "Das Weekend". Podczas akcji klienci mogą liczyć na dodatkowe korzyści związane z zakupem samochodu.

W salonach Volkswagena w całej Polsce panuje bardzo duży ruch. W styczniu odwiedza je mnóstwo klientów szukających atrakcyjnych ofert wyprzedażowych. Dla tych osób przygotowano specjalną ofertę samochodów z linii Limited Edition 2013. Aktualnie rabaty na niektóre modele sięgają aż 17 000 zł.

W ramach wyprzedaży można kupić np. miejskiego VW up! za 31 630 złotych, Polo za 40 320 zł czy Passata za 75 900 zł. W atrakcyjnych cenach są także Golf, Jetta i Tiguan z serii Limited Edition 2013.

Wciąż dostępne są modele dedykowane przedsiębiorcom, które umożliwiają pełen odpis podatku VAT. Taką możliwość dają: Tiguan, Touran, Passat Variant, Passat Alltrack, Sharan i Touareg. Podkreślić należy, że samochody te są 5-osobowe oraz nie posiadają kraty.

Na przykład Touran z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM oferowany jest już za 62 268 zł netto; Passat Variant Business Line z silnikiem 1.4 TSI o mocy 122 KM dostępny jest w cenie od 65 602 zł netto. Klienci mają możliwość wybrania również innych jednostek silnikowych.

W ograniczonej liczbie dostępne są także z dodatkowym rabatem samochody z ciężarową homologacją N1, wyprodukowane w minionym roku.

Klienci, którzy dokonają zakupu samochodu z roku produkcji 2013 podczas akcji Das Weekend, mogą liczyć na dodatkowe korzyści.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane