/  / Dacia Duster z charakterem

Dacia Duster z charakterem

chromowane.com|
null
© chromowane.com
nullnullnullnullnullnull

Standardowe elementy wizualne Dacii Duster takie jak duża atrapa chłodnicy i muskularne przetłoczenia nie wyróżniają tego modelu samochodu spośród konkurencyjnych SUV-ów. Na zmianę wyglądu mogą jednak wpłynąć odpowiednio dobrane akcesoria chromowane, podkreślające charakter Dustera.

Na światowym rynku stale wzrasta popyt na SUV-y, więc każdy z koncernów motoryzacyjnych chce mieć auto tego segmentu w swojej ofercie. Produkcji modnych wśród klientów pojazdów podejmują się takie firmy jak np. Mazda, Nissan, BMW czy nawet Maserati i Bentley, a także Dacia.

Rumuński SUV został autem roku 2011 w Argentynie w kategorii samochód użytkowy, a także uzyskał tytuł „Autobest 2011” w plebiscycie motoryzacyjnym Europy Centralnej i Wschodniej. Był również nominowany do nagrody „Car of the Year 2011”.

Na czym polega fenomen Dacii Duster? Atrakcyjna jest przede wszystkim cena: oferta auta charakteryzuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości w tym segmencie. Pojazd jest dostępny od 39 900 zł w wersji 4x2 i od 49 900 zł w wersji z napędem 4x4.

Dacia Duster. Już prawie 3 000 sprzedanych aut w tym roku

Stylistyce auta przydałoby się może jednak nieco finezji. W celu ulepszenia nadwozia właściciele modeli Duster niejednokrotnie decydują się na tuning tych samochodów i nadają im bardziej luksusowy charakter, sięgając po dedykowane pakiety chromowanych akcesoriów.

„Według przedstawicieli firmy Renault, Dacia Duster jest pojazdem, który łączy w sobie funkcjonalność zwykłego auta z możliwościami samochodu terenowego. Aby wzbogacić wygląd tego SUV-a, warto zastosować m.in. orurowanie przednie i tylne - mówi Andrzej Karpowicz, właściciel sklepu internetowego chromowane.com.

„Przygotowaliśmy specjalne pakiety stylistyczne dla zwolenników jazdy off-roadowej (właścicieli Dusterów z napędem 4x4) oraz pozostałych, preferujących jazdę miejską (dysponujących pojazdami 4x2). W ofercie mamy m.in. nakładki na lusterka i klamki, listwy przyokienne i progowe oraz ramki kratek nawiewu i orurowania”

Na modyfikację Dusterów powinni zdecydować się również posiadacze auta z dodatkowym firmowym pakietem Dacii o nazwie „Look”. W jego skład wchodzą m.in. 16-calowe felgi aluminiowe i relingi dachowe w kolorze matowego chromu w cenie 2 450 zł.

W ofercie dla Dacii Duster:
– nakładki na lusterka (stal): 175 zł
– nakładki na klamki (stal): 165 zł
– listwy przyokienne: 175 zł
– listwa rant tylnej klapy: 99 zł
– ramki kierunkowskazów bok: 35 zł
– listwa ochronna na tylny zderzak, dwa rodzaje (stal): 220/149 zł
– listwy progowe, trzy rodzaje (stal): 157/149/136 zł
– ramki kratek nawiewu (stal): 99 zł
– ramki klamek drzwi wewnętrznych (stal): 199 zł
– orurowanie przednie (stal): 950 zł
– orurowanie boczne: 750 zł
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane