/  / Dacia Dokker Van nagrodzona

Dacia Dokker Van nagrodzona

Renault Polska|
null
© Dacia
null

Czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal przyznali nagrody "Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich", wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG. W kategorii Samochód Kupca pierwsze miejsce otrzymała Dacia Dokker Van.

Czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal przyznali nagrody "Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich", wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG. Była to już trzecia edycja konkursu, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej branży FMCG.

Konkurs organizowany przez miesięcznik Hurt & Detal spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Do rywalizacji o "Złote Paragony" stanęło ponad 430 produktów w 60 kategoriach. Do konkursu mogły nieodpłatnie przystąpić wszystkie produkty, które znajdowały się na półkach sklepowych w ubiegłym roku.

Dodatkowo, oprócz kategorii produktowych nagrodzono również firmy, które według kupców posiadają najlepsze usługi skierowane do handlu detalicznego. Ponadto wręczono cztery statuetki w kategoriach: osobowość handlu i dystrybucji, promocja polskiej żywności, promocja systemów jakości oraz innowacja i kreatywność.

Konkurs przebiegał pod nadzorem Instytutu Badawczego TNS Polska. Badanie przeprowadzono na próbie 623 prawidłowo wypełnionych ankiet.

W kategorii Samochód Kupca pierwsze miejsce i Złoty Paragon otrzymała Dacia Dokker Van.

Dacia Dokker Van to furgonetka zapewniająca jedne z największych możliwości ładunkowych spośród samochodów z tego segmentu: ładowność do 750 kg, przestrzeń ładunkową o pojemności od 3,3 m3 do 3,9 m3, a dzięki pomysłowym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza umożliwia przewóz towarów o długości nawet do 3,11 m.

Dacia Dokker Van jest odpowiedzią na wymagania przedsiębiorców, przedstawicieli rzemiosła oraz handlu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane