/  / Dacia Dokker już z polskimi cenami

Dacia Dokker już z polskimi cenami

Renault Polska|
null
© Dacia
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Renault Polska ogłasza ceny modeli Dacia Dokker Van i Dacia Dokker. Wersja dostawcza dostępna będzie już od 29 900 zł netto, ceny wersji osobowej Dokker zaczynają się od 36 900 zł brutto.

Dacia Dokker Van to niezawodna i solidna furgonetka zapewniająca jedne z największych możliwości ładunkowych spośród samochodów z tego segmentu: ładowność do 750 kg, przestrzeń ładunkowa o pojemności od 3,3 m3 do 3,9 m3, a dzięki pomysłowym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza umożliwia przewóz towarów o długości nawet do 3,11 m.

Jak zapewnia producent, Dokker Van jest odpowiedzią na wszystkie wymagania przedsiębiorców, przedstawicieli rzemiosła i handlu.

Cena podstawowej wersji Dacii Dokker Van w Polsce to 29 900 zł netto (PATRZ TUTAJ).

Dacia Dokker to praktyczny i wielofunkcyjny samochód dla pięciu osób, oferowany z jednymi lub dwojgiem przesuwnych, przeszklonych bocznych drzwi zapewniających łatwy dostęp do części ładunkowej i tylnych miejsc. Dzięki przestronnemu bagażnikowi i prostym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza jest przede wszystkim przeznaczony dla klientów poszukujących pojazdu wielofunkcyjnego, który jednocześnie umożliwia podróż z całą rodziną w komfortowych warunkach i w zależności od potrzeb załadunek przedmiotów o dużych rozmiarach.

Cena podstawowej wersji Dacii Dokker w Polsce to 36 900 zł brutto (PATRZ TUTAJ).

Piknik Dacii
15 września autoryzowani partnerzy Dacii zapraszają miłośników marki na Piknik Dacii. Na gości czeka wiele atrakcji, a wśród nich jazdy testowe wprowadzonym niedawno na polski rynek modelem Lodgy oraz pozostałymi samochodami marki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane