/  / Czekając na nowe Suzuki Swift

Czekając na nowe Suzuki Swift

null
© Suzuki
null

W prasie motoryzacyjnej coraz częściej mówi się o premierze modelu Suzuki Swift nowej generacji. Już wiemy, jak od strony stylistycznej będzie zapewne prezentować się ten "japończyk" ...

Swift to model dobrze znany na polskim rynku nowych osobówek. Plasuje się wśród najchętniej kupowanych samochodów tej marki – choć w ostatnim czasie dał się w rankingu popularności wyprzedzić Suzuki Vitarze.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że nowy Swift po zmianach generacyjnych zadebiutuje w roku przyszłym. W gamie modelowej można spodziewać się nowoczesnych rozwiązań multimedialnych oraz tych z zakresu systemów wsparcia kierowcy, a także – jak w erze downsizingu przystało – jakiegoś małego silnika benzynowego z doładowaniem.

Czy wybór inżynierów padnie np. na 110-konną konstrukcję Boosterjet 1.0, która właśnie weszła do oferty marki przy okazji premiery Suzuki Baleno? A może będzie to raczej motor Boosterjet 1.4 140 KM, który stoi na szczycie gamy Vitary w wersji "S"?

Projekt pod nazwą "nowy Swift" to jak na razie skrzętnie skrywana przez producenta tajemnica. Choć w internecie znaleźć już można ilustracje, które zapewne zwiastują to właśnie auto. Zapraszamy do lektury tego oto artykułu z serwisu AUTO ZEITUNG
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane