/  / Czekając na nowe Subaru XV

Czekając na nowe Subaru XV

null
© Subaru
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Japoński crossover właśnie przeszedł delikatne zmiany modernizacyjne. A fani motoryzacji zadają już sobie pytanie, jak Subaru XV będzie wyglądać w swoim nowym wcieleniu. Może tak?

Zapowiedzią nowego modelu jest projekt pod nazwą "Subaru XV Concept". To mierzące 4,52 m długości auto pojawiło się podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie jako premiera światowa. Wyróżnia je stylistyka nadwozia, w której widać więcej pewności siebie niż u poprzednika. To może być właściwa droga do zdobycia serc klientów na rynku europejskim.

ZOBACZ TEŻ:
Subaru XV rocznik 2016

Subaru XV Concept wyróżnia się dzięki takim szczegółom jak m.in. niebiesko-szary lakier pokrywający nadwozie, akcenty w kolorze srebrnym, czarnym i pomarańczowym, jak również 19-calowe obręcze aluminiowe.

Czy w takiej właśnie formie nowe Subaru XV zadebiutuje w ostatecznej wersji? Marka spod znaku Plejad nadal pracuje nad projektem, choć można być pewnym, że w samochodzie nie zabraknie takich elementów jak stały napęd na wszystkie koła oraz silniki zaprojektowane w układzie bokser.


Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane