/  / Czarno-biały Ford Ka

Czarno-biały Ford Ka

null
© Ford
null

Dla klientów, którzy lubią zdecydowane kontrasty. Na rynek niemiecki weszła limitowana wersja Forda Ka z pakietem Black & White Edition. Ceny – od 12 750 euro.

Ford Ka z pakietem Black & White Edition dostępny jest w dwóch zestawieniach kolorystycznych do wyboru – albo w kolorze czarnym metalicznym w połączeniu z białym dachem i białymi lusterkami bocznymi, albo odwrotnie (jak widać na załączonym zdjęciu). Kontrastowe zestawienie barw przewidziano również w stylistyce kabiny pasażerskiej.

Omawiana wersja specjalna – bazująca na specyfikacji poziomu Titanium i dostępna w liczbie 500 egzemplarzy – oferuje standardowo takie elementy wyposażenia jak m.in. radioodtwarzacz z CD oraz wejście Aux-In, kierownica pokryta skórą, a także przyciemniane szyby z tyłu oraz pięcioramienne alufelgi w rozmiarze 6,5Jx16. Za dopłatą natomiast otrzymać można sportowy spojler z tyłu, klimatyzację automatyczną oraz system informacyjno-rozrywkowy Sound & Connect z przygotowaniem do podłączenia telefonu komórkowego z interfejsem Bluetooth.

Pod maską czarno-białego Forda Ka pracuje benzyniak 1.2 o mocy maksymalnej 69 koni, współpracujący z przekładnią 5-biegową oraz układem start-stop.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane