/  / Co szykuje Skoda na Poznań Motor Show?

Co szykuje Skoda na Poznań Motor Show?

SKODA|
null
© Skoda
null

Podczas targów Motor Show w Poznaniu Skoda zaprezentuje na swoim stoisku odświeżoną gamę modelową, która dodatkowo nabierze sportowego charakteru dzięki samochodom w wersjach Monte Carlo – Citigo oraz Yeti.

Dodatkową atrakcją strefy Skody będzie Fabia RS2000 Cabrio. Prototypowa Fabia RS 2000 została stworzona specjalnie na spotkanie miłośników samochodów GTI nad jeziorem Worthersee.

Inspirując się Fabią Super 2000, projektanci stworzyli roadstera, którego celem jest dostarczenie kierowcy przyjemności z szybkiej jazdy. Model RS 2000 bazuje na aucie rajdowym i oferuje miejsce dla czterech osób.
   
Na zwiedzających w hali głównej targów Motor Show w Poznaniu będzie czekało także stoisko poświęcone naprawom powypadkowym. Odwiedzający przekonają się o tym, jakie znaczenie mają naprawy powypadkowe w autoryzowanych punktach serwisowych oraz korzystanie z oryginalnych części.

W hali zostaną przygotowane trzy modele marki (dwie Octavie i Rapid) z widocznymi elementami konstrukcyjnymi, takimi jak wzmocnienia drzwi i strefy zgniotu.

Uzupełnieniem wystawy i nowości produktowych Skody będzie prezentacja gruntownie odnowionego Yeti. Odwiedzający targi będą mogli nawet wziąć udział w przejeździe po specjalnym torze z przeszkodami. Emocji na pewno nie zabraknie!
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane