/  / Clio R.S. 200 Monaco GP

Nowość | Clio R.S. 200 Monaco GP

Renault|
null
© Renault
nullnullnullnull

Limitowana seria, która powstała w hołdzie dla Grand Prix Monako, pojawi się w sprzedaży na około 20 rynkach, m.in. w Japonii i Australii. W Polsce Clio RS Monaco GP można będzie zamówić już z końcem kwietnia, a do sprzedaży w naszym kraju trafi tylko 12 sztuk.

Charakterystyka:
– Unikalny kolor nadwozia Mroźna Biel (na niektórych rynkach, gdzie seryjnie występuje metalizowany lakier Szary Platynowy, Mroźna Biel dostępna jest jako opcja) i czarny dach (dostępny seryjnie). Kolor czarny znajdziemy również na następujących elementach: aerodynamicznej listwie przedniej i dyfuzorze, bocznych listwach ochronnych, klamkach drzwi, aluminiowych felgach 17’’ Tibor lub opcjonalnych Radicale 18’’ i obudowach lusterek bocznych. Czarne są także tylny spojler dachowy i listwa umieszczona na klapie bagażnika (w wersjach
z opcją kamery cofania). Na bocznych listwach ochronnych nadwozia pojawia się oznakowanie „Monaco GP”.

Wnętrze zostało utrzymane w szarej Tonacji. Kolor ten odnajdziemy na kierownicy, na gałce i u podstawy dźwigni zmiany biegów, na obramowaniach głośników i nawiewów bocznych oraz ozdobnych listwach po wewnętrznej stronie drzwi. Pasy bezpieczeństwa również są szare.  

– Skórzana grafitowa tapicerka Riviera jest ozdobiona szarymi przeszyciami. Na bocznych listwach możemy zobaczyć numerowaną tabliczkę z oznakowaniem Monaco GP. Kształt dywaników podłogowych „Renault Sport” podkreśla szare obramowanie.

Lista dodatkowego seryjnego wyposażenia obejmuje również: przyciemniane szyby (tylne boczne i tylną), przednie podgrzewane fotele oraz system multimedialny (w zależności od kraju jest to Media Nav bądź Renault R-Link z dostępem do usług online).

Na liście wyposażenie opcjonalnie widnieje system R.S Monitor, który pozwala na śledzenie i pobranie tras torów jazdy oraz ponowne ich pokonanie z wizualizacją na mapie, a także pobranie wszystkich danych zarejestrowanych po zakończeniu trasy i dzielenie się nimi w serwisach społecznościowych.

Pod maską Clio R.S w wersji Monaco GP znajduje się silnik 1.6 Turbo o mocy 200 KM, współpracujący z automatyczną 6-biegową skrzynią EDC z podwójnym sprzęgłem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane