/  / Clio odskakuje Volkswagenom

Clio odskakuje Volkswagenom

null
© Renault
null

Renault Clio, Volkswagen Polo oraz VW Golf – tak aktualnie wygląda kolejność w rankingu najchętniej kupowanych modeli osobowych na rynku w Portugalii.

Po pierwszym półroczu Renault Clio pewnie trzyma się na prowadzeniu w rankingu najchętniej kupowanych modeli osobowych w Portugalii. Wynik reprezentanta marki spod znaku rombu wynosi łącznie blisko 5 700 egzemplarzy.

Clio w rankingu sprzedaży próbują dogonić dwa Volkswageny – kolejno VW Polo (#2) oraz VW Golf (#3). Polo traci jednak do "francuza" już teraz blisko 2 000 rejestracji. Natomiast Golf – prawie 2 400 egzemplarzy.

Jeśli Clio uda się dowieźć prowadzenie do końca, wówczas powtórzy sukces z roku ubiegłego jako zdecydowany lider rynku nowych samochodów osobowych w Portugalii.

Na aktualnej liście TOP-10 modeli osobowych cieszących się największym wzięciem w Portugalii oprócz wspomnianego Clio markę Renault reprezentują jeszcze modele – Captur (#7) oraz Megane (#9). Dodajmy, że już niedługo firma znad Sekwany zaprezentuje szerokiej publiczności wersję Megane po zmianach generacyjnych.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane