/  / Citroen oferuje do 6 000 złotych dodatkowej premii za odkup samochodu

Citroen oferuje do 6 000 złotych dodatkowej premii za odkup samochodu

Citroen Polska|
null
© Citroen
null

W czerwcu Citroen przygotował dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych atrakcyjną promocję: aż do 6 000 złotych dodatkowej premii za pozostawienie w rozliczeniu samochodu używanego.

Citroen proponuje teraz swoim klientom indywidualnym i flotowym premię, która może sięgać aż 6 000 złotych. Klienci kupujący w salonach nowy samochód mogą o tę kwotę zwiększyć wartość pozostawionego w rozliczeniu samochodu używanego.

Przy skorzystaniu z promocji związanej z odkupem samochodu oferta na Citroena C3 1.0i 68 KM z klimatyzacją lub na C-Elysee 1.2 VTi z klimatyzacją i lakierem metalizowanym wynosi już 39 900 złotych.

Ofertę promocyjną uzupełnia szeroka paleta produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Klient indywidualny może skorzystać z Kredytu Prawdziwe 0%, Kredytu 50/50 oraz Kredytu Komfort z obniżonym oprocentowaniem (już od 2,99%).

Klienci flotowi natomiast mają do wyboru kredyt 50/50, Kredyt Komfort oraz Leasing 105%.

Ofertę dla firm uzupełnia kompleksowy produkt finansowy Easy Business Rental, dostępny dla wszystkich samochodów osobowych. Produkt dzięki niskiej wpłacie własnej oraz wysokiej wartości rezydualnej gwarantowanej przez markę Citroen charakteryzuje się bardzo niskimi miesięcznymi czynszami leasingowymi.

Zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni mogą również skorzystać z promocyjnej oferty ubezpieczenia PZU lub Allianz na poziomie 1,99% wartości zakupionego samochodu.

Dodatkową korzyścią jest oferta na kontrakty serwisowe EssentialDrive. Samochody z linii DS objęte są 2-letnim dodatkowym kontraktem EssentialDrive z limitem 60 000 km za symboliczną złotówkę.

Do modeli z gamy C klient może dokupić dowolny kontakt serwisowy EssentialDrive z rabatem 20%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane