/  / Citroen DS 5LS zaprezentowany!

Citroen DS 5LS zaprezentowany!

CITROEN|
null
© Citroen
nullnullnullnullnullnull

Citroen prezentuje swoje najnowsze dzieło – to prestiżowy model DS 5LS. Produkowany w fabryce Shenzen sedan z segmentu premium stanowi kolejny etap rozwoju marki DS w Chinach.

Citroen DS 5LS, którego przednia część inspirowana jest bezpośrednio konceptami Numero 9 oraz Wild Rubis, harmonijnie łączy kanony segmentu w zakresie gabarytów zewnętrznych i przestronności wnętrza z wyrafinowaniem i stylistyką charakterystycznymi dla linii DS.

Zamysłem designerów było, aby kształt przodu samochodu przywodził na myśl napięty łuk: zabieg ten dodał przedniej części auta dynamicznego i nowoczesnego charakteru. Na kratce osłony chłodnicy o specyficznym designie widnieje logo DS. Identyfikacja świetlna w postaci lamp do jazdy dziennej w kształcie bumerangów podkreśla oryginalny wygląd modelu.

Citroena DS 5LS wyróżnia dynamiczna sylwetka (dł.: 4,70 m x szer.: 1,84 m x wys.: 1,50 m) o atrakcyjnych liniach i kształtach właściwych linii DS.

Nowy model, który zostanie wprowadzony na rynek chiński już w marcu, ma ogromne znaczenie dla kontynuacji strategii rozwoju linii DS na rynkach pozaeuropejskich.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane