/  / Citroen C4 Cactus kusi ceną

Citroen C4 Cactus kusi ceną

null
© Citroen
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Wyczekiwany z zainteresowaniem Citroen C4 Cactus wjedzie do salonów sprzedaży w Niemczech mniej więcej w połowie września. Jednym z atutów tego samochodu ma być konkurencyjna cena.

Na rynku niemieckim nowy model Citroen C4 Cactus będzie do kupienia w wersji bazowej już od 13 990 EUR. Samochód będzie dostępny do zamówienia poczynając od końca maja, a oficjalną premierę rynkową planuje się w połowie września.

Zestawienie ceny wersji bazowej Citroena C4 Cactus wypada korzystnie na tle takich modeli innych marek francuskich jak Renault Captur, który na rynku niemieckim startuje w cenie od 15 390 EUR, czy Peugeot 2008, który nad Renem jest do kupienia od 14 900 EUR.

Jednym z rozwiązań wyróżniających C4 Cactus to Airbumps, czyli wbudowane w drzwi i zderzaki elastyczne elementy z poduszkami wypełnionymi powietrzem.

Airbumps chronią auto przed drobnymi uszkodzeniami w codziennym użytkowaniu. Co więcej, umożliwiają spersonalizowanie wybranego egzemplarza C4 Cactus, ponieważ dostępne będą w czterech wersjach kolorystycznych, które łatwo można dopasować do jednego z 10 oferowanych kolorów nadwozia samochodu.

Generalny importer w Niemczech zakłada, że uda się sprzedać między 4 000 a 5 000 egzemplarzy nowego modelu Citroena. Może być jednak tak, że popyt okaże się większy od prognoz, o czym przekonały się już firmy Renault i Peugeot.Autor: Rafał Żaglewski
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane