/  / Ciężki test Subaru

Ciężki test Subaru

null
© Subaru
null

Przed Subaru XV nie lada wyzwanie. Ten crossover japońskiej marki ma pokonać łącznie dystans około 35 000 kilometrów po drogach i bezdrożach z Wielkiej Brytanii aż do Mongolii.

Rajd Mongolia Charity Rally wyruszył z Londynu kilka dni temu. Wśród zespołów biorących udział w tym charytatywnym przedsięwzięciu jest dwuosobowa ekipa Offtrax. To właśnie ona przemierzy całą trasę z Wielkiej Brytanii do stolicy Mongolii, Ułan Bator za kierownicą egzemplarza Subaru XV. Do przejechania tam i z powrotem jest łącznie ponad 35 000 kilometrów.

Dwie Kanadyjki, które jadą Subaru XV, podkreślają, że ich samochód dostarczony przez Subaru Europe został tylko lekko zmodyfikowany w porównaniu z wersją standardową, aby poradził sobie na tych odcinkach trasy, kiedy zabraknie asfaltu. Łącznie zespoły biorące udział w tym przedsięwzięciu odwiedzą 32 kraje w siedmiu różnych strefach czasowych.

Celem Mongolia Charity Rally jest zebranie funduszy, które pozwolą na zakup pojazdów i sprzętu medycznego dla mieszkańców najbiedniejszych regionów Mongolii.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane