/  / Chevrolet dodaje mocy ślimakowi Turbo

Chevrolet dodaje mocy ślimakowi Turbo

Chevrolet|
null
© DreamWorks Animation SKG, Inc.
null

Chevrolet zapewni siłę napędową ślimakowi o imieniu Turbo, czyli głównemu bohaterowi najnowszego pełnometrażowego filmu wytwórni DreamWorks Animation SKG, Inc.

Turbo, film twórców przebojów Madagascar i Kung Fu Panda, to trójwymiarowa komedia o ślimaku, który nie boi się marzyć. Niecodzienny wypadek sprawia, że główny bohater o imieniu Turbo po spotkaniu z Chevroletem Camaro zyskuje moc superprędkości, dzięki czemu może wyruszyć w niesamowitą podróż z zamiarem spełnienia swojego najskrytszego pragnienia: wzięcia udziału w wyścigu Indianapolis 500.

Z pomocą "stuningowanej" ekipy sprytnych ślimaków Turbo chce udowodnić, że żadne marzenie nie jest zbyt nierealne, a żaden marzyciel zbyt mały.

Współpraca pomiędzy Chevroletem i wytwórnią DreamWorks Animation będzie polegała na angażowaniu w różne przedsięwzięcia fanów ze Stanów Zjednoczonych oraz z innych wybranych rynków na całym świecie, natomiast nadrzędnym celem jest stworzenie wokół filmu autentycznej atmosfery wyścigowej.

Podczas prac nad filmem zespół Chevroleta ds. designu konsultował się z ekspertami z DreamWorks w kwestii wyglądu animowanych wersji modelu Camaro oraz samochodów Indy z silnikami Chevroleta, które pojawiają się w filmie.

Turbo jest tym samym pierwszą animacją wytwórni DreamWorks Animation stworzoną na takich zasadach we współpracy z inną firmą. Film wejdzie na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych 17 lipca, a w Europie latem tego roku.

Chevrolet wykorzysta wizerunek Turbo w kampanii marketingowej prowadzonej aż do premiery filmu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane