/  / Cherokee ma apetyt na więcej

Cherokee ma apetyt na więcej

IBRM SAMAR|
null
© Jeep
null

Jeep Cherokee to aktualnie najnowszy model w ofercie marki w Polsce. W lipcu "amerykanin" osiągnął najwyższą jak na razie sprzedaż miesięczną. A ma być jeszcze lepiej.

Nowej generacji Jeep Cherokee oficjalnie zadebiutował w polskich salonach dealerskich w maju. Generalny importer szybko poszedł za ciosem, ogłaszając specjalny program sprzedaży tego auta pod hasłem "American Dream".

Jak zwraca uwagę Rafał Grzanecki z Fiat Auto Poland, wielkość sprzedaży nowego Cherokee była do tej pory ograniczona poprzez oczekiwanie na dostawy samochodów z silnikiem wysokoprężnym 2.0 MultiJet oraz 9-biegową skrzynią automatyczną.

"Takie wersje, które niewątpliwie na naszym rynku będą cieszyły się największą popularnością, właśnie są dostarczane do naszej sieci sprzedaży. Liczymy wiec, że w kolejnych miesiącach wzrostowy trend sprzedaży zostanie zachowany - prognozuje Rafał Grzanecki.

Dzięki ofercie promocyjnej "American Dream" polscy klienci mają aktualnie możliwość kupić nowego Jeepa Cherokee w cenie od 131 152 złotych w wersji 4x2 lub od 144 872 złotych w wersji 4x4.

Przypomnijmy, że w czwartym kwartale bieżącego roku w salonach sprzedaży nad Wisłą pojawi się kolejny nowy model firmowany logo amerykańskiej marki. Będzie to mierzący 4,22 m długości miejski SUV pod nazwą Jeep Renegade. Ceny i dane specyfikacyjne zostaną ogłoszone najprawdopodobniej po wakacjach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane