/  / Ceny paliw w Polsce w zasięgu iPhona

Ceny paliw w Polsce w zasięgu iPhona

beableto.pl|
null
null

Aplikacja Tanie Tankowanie dostępna już dla wszystkich użytkowników marki Apple. To pierwsza mobilna aplikacja w Polsce pokazująca aktualne ceny paliw, pozwalająca sprawdzić, ile średnio kosztuje benzyna bezołowiowa 95 i 98 oktanów, olej napędowy oraz gaz LPG. Informuje o zmianach cen dokonanych na stacjach detalicznych na przestrzeni ostatnich siedmiu dni. Pokazuje, ile staniał lub podrożał litr paliwa.

Program adresowany jest do wszystkich kierowców, którzy chcą wiedzieć, co dzieje się z cenami paliw w Polsce i chcą mieć punkt odniesienia do cen na stacjach, na których najczęściej tankują. Dzięki współpracy z BM Reflex, które od 20 lat zbiera informacje o cenach paliw, Tanie Tankowanie gwarantuje wiarygodne wskazania, bez potrzeby logowania się do programu i podawania swoich danych.

Od grudnia 2012 roku aplikacja dostępna jest również w wersji na system Android. W ciągu 5 miesięcy blisko 12 tysięcy użytkowników ponad 52 tysiące razy sprawdzało ile kosztują paliwa w Polsce.

Obie wersje aplikacji Tanie Tankowanie na system iOS oraz Android dostępne są pod adresem: http://www.beableto.pl/aplikacje.html
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane