/  / Caddy Alltrack już w sprzedaży

CENY | Caddy Alltrack już w sprzedaży

null
© Volkswagen
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W sumie osiem wersji silnikowych do wyboru – a do tego napęd na cztery koła. Ceny Volkswagena Caddy Alltrack zaczynają się od 59 450 zł netto za wersję Furgon.

Po stronie benzyniaków mamy silniki 1.0, 1.2 i 1.4 o mocy odpowiednio 102, 84 i 125 KM. Turbodiesel 2.0 TDI występuje natomiast w aż czterech różnych wariantach mocy – 75, 102, 122 oraz 150 KM. Ponadto, ofertę uzupełnia motor 1.4 TGI zasilany gazem ziemnym (moc 110 KM).

Zależnie od rodzaju jednostki napędowej można wybierać między mechanicznymi przekładniami 5- i 6-biegowymi lub 6- albo 7-stopniowymi skrzyniami DSG.

Dwie wersje silnikowe Caddy Alltracka – 2.0 TDI o mocy 122 lub 150 KM – można zamówić z napędem na cztery koła 4Motion.

Ceny na polskim rynku
Caddy Alltrack startuje od 59 450 zł netto za model z nadwoziem typu furgon (73 124 zł brutto) i 76 100 zł netto za wersję osobową Trendline (93 603 zł brutto) – w obydwu przypadkach chodzi o samochód z podstawowym silnikiem 1.2 TSI.

Volkswagen seryjnie jest wyposażony m.in. w system Front Assist, który monitoruje otoczenie przed samochodem, w funkcję hamowania awaryjnego w mieście (City Emergency Braking), a także w system automatycznego hamowania po kolizji. Front Assist ostrzega kierowcę przed grożącym niebezpieczeństwem, a w wypadku zagrożenia kolizją przygotowuje pojazd do awaryjnego hamowania, wspiera działanie hamulców i jeżeli kierowca nie zareaguje – sam automatycznie rozpoczyna hamowanie samochodu.

Z kolei system automatycznego hamowania po kolizji zmniejsza lub całkowicie eliminuje ryzyko uderzenia auta w kolejną przeszkodę.

Każdy Caddy Alltrack seryjnie jest również wyposażony w ESP wraz z systemami ABS, EDS, ASR, MSR, asystentem siły hamowania i systemem stabilizacji toru jazdy przyczepy. Do wyposażenia standardowego wersji Furgon należą cztery poduszki powietrzne, natomiast osobowej odmiany Trendline – 6 airbagów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane