/  / BMW X5 z możliwą usterką fabryczną

BMW X5 z możliwą usterką fabryczną

BMW|

Jak poinformował generalny importer samochodów marki BMW w Polsce, wybrane egzemplarze modelu BMW X5 mogą mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się rozpocząć stosowną akcję serwisową o charakterze prewencyjnym.

Według ustaleń producenta, w niektórych egzemplarzach BMW X5 z pompy podciśnieniowej wspomagania hamulców do przewodu podciśnieniowego i dalej do serwa może przedostawać się olej silnikowy. Olej przedostający się do serwa może uszkodzić membranę serwa hamulcowego. W niektórych przypadkach membrana może się rozszczelnić i wspomaganie hamulców nie będzie działać prawidłowo. Pojazd będzie hamował tylko przy większym nacisku na pedał.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą łącznie objętych jest 56 samochodów BMW X5 (patrz TUTAJ).

Generalny importer w imieniu BMW poinformuje pierwszych właścicieli samochodów o możliwości wystąpienia usterki oraz zaprosi do punktu serwisowego w celu dokonania sprawdzenia pojazdu i usunięcia ewentualnej usterki.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela BMW Vertriebs GmbH Oddział w Polsce (adres: al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa, tel. 22 579 88 00, faks 22 579 88 02).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane