/  / BMW X5 jeszcze bardziej jak atleta

BMW X5 jeszcze bardziej jak atleta

BMW|
null
© BMW
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Od marca 2014 do wszystkich wariantów modelu X5 dostępna będzie szeroka paleta akcesoriów BMW M Performance, dzięki którym nowe BMW X5 będzie mogło wyglądać jeszcze bardziej muskularnie.

Atletyczny charakter X5 można będzie podkreślić czarnym wlotem powietrza (nerkami), dolną krawędzią przedniego spoilera oraz obudowami lusterek z włókien węglowych, wlotami powietrza i dyfuzorem do tylnego zderzaka, a także grafiką na progach z napisem M Performance. Sportowe środowisko i indywidualny charakter pomogą uzyskać sportowa kierownica BMW M Performance z czerwonym znacznikiem centrowania, dźwignia zmiany biegów wykończona karbonem, pedały gazu i hamulca oraz podnóżek wykończone szlachetną, polerowaną stalą, a także dywaniki BMW M Performance.

Oferta produktów z zakresu układu jezdnego obejmuje układ hamulcowy BMW M Performance z zaciskami lakierowanymi na niebiesko i 21-calowej średnicy dwubarwne koła aluminiowe BMW M Performance.

Klient może też wybrać zestaw Power Kit, który podnosi parametry silnika, nie wpływając na zużycie paliwa i emisję CO2 oraz spalin. Zestaw będzie dostępny od wiosny do BMW X5 xDrive35i.

Precyzyjnie zmodyfikowane oprogramowanie silnika pozwala zwiększyć moc o 20 KM do 326 KM. Zarazem o 50 Nm wzrasta maksymalny moment obrotowy, do łącznie 450 Nm.

Dzięki zoptymalizowanemu sterowaniu elektroniką pedału gazu spontaniczna reakcja silnika na ruchy prawej stopy jest jeszcze wyraźniejsza. Podniesienie parametrów silnika wyraża się w poprawie osiągów – zarówno sprintu z miejsca, jak i elastyczności, a po wybraniu trybu pracy "sport" dochodzi do tego wyjątkowe brzmienie silnika.

Kolejną opcją do modelu BMW X5 xDrive35i jest układ wydechowy BMW M Performance.

Wszystkie warianty silnikowe nowego BMW X5 można doposażyć w końcówki układu wydechowego BMW M Performance (chromowane lub wykonane z włókien węglowych).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane