/  / BMW X5 jeszcze bardziej ekskluzywne

BMW X5 jeszcze bardziej ekskluzywne

BMW|
null
© BMW
null

Już w grudniu na liście opcji wyposażeniowych przewidzianych dla nowego BMW X5 we wszystkich wariantach silnikowych znajdą się dedykowane elementy z gamy BMW Individual.

Te ekskluzywne podzespoły dodają autu stylu i spełniają najwyższe standardy w zakresie doboru materiałów, wykończenia i jakości wykonania. BMW X5 może na przykład zostać wyposażone w drobnoziarnistą skórzaną tapicerkę BMW Individual Merino uzupełnioną wstawkami w kolorach Criollo Brown i Amaro Brown.
 
Wyróżnikiem tej ekskluzywnej tapicerki jest obszycie i lamówka w kontrastującym kolorze, a także dekoracyjne perforowanie na powierzchni siedzisk.

Listwy dekoracyjne wnętrza BMW Individual oferowane są w dwóch wariantach: Piano Finish Black oraz Sen Light Brown (ekskluzywne drewno).

Z kolei na zewnątrz wyróżniają się 20-calowe obręcze aluminiowe BMW Individual z ramionami w kształcie litery "V" i mieszanymi oponami, które dobitnie prezentują sportową naturę BMW X5.

Klienci mają też do wyboru rozszerzoną gamę lakierów nadwozia: od grudnia oprócz nowych, metalicznych barw Mineral Silver, Glacier Silver i Imperial Blue z diamentowym wykończeniem dostępne będą odcienie metaliczne BMW Individual Ruby Black oraz Pyrite Brown.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane