/  / BMW X2 czyli jak SUV + coupe w jednym

BMW X2 czyli jak SUV + coupe w jednym

null
© BMW
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

O ile BMW X1 jest raczej "spokojnym" kompaktowym crossoverem, o tyle nowe BMW X2 jest kompaktowym crossoverem, w którym znajdziemy dużo więcej sportowych akcentów i ekstrawagancji.

BMW Concept X2, bo tak brzmi oficjalnie nazwa nowego modelu, ujrzał światło dzienne podczas rozpoczynającej się właśnie wystawy samochodowej Paryż 2016. Dla marki z Bawarii wspomniany projekt to nie tylko okazja do trafienia z ofertą do klientów, którzy lubią aktywny styl życia, ale zarazem sposobność, aby poeksperymentować z kanonami stylistyki w motoryzacji.

X2 łączy bowiem dwie na pozór wykluczające się klasy pojazdów. Lekka, sportowa sylwetka coupe z wyciągniętą linią dachu oraz wyraźnie zwężającymi się otworami bocznych okien z tyłu i krótkimi zwisami miesza się tu z typowym dla SUV-ów wrażeniem masywności oraz mocnego trzymania się drogi. A wersję prezentowaną na targach w Paryżu zdobi dodatkowo nie tylko agresywny kolor czerwony Luminous Red, ale również koła z aluminiowymi obręczami 21".

W branży motoryzacyjnej słychać już plotki, że gotowa wersja BMW X2 wejdzie do sprzedaży mniej więcej w połowie przyszłego roku.Więcej zdjęć nowych modeli debiutujących na wystawie Paryż 2016 znaleźć można w naszej zakładce "Galerie" – PATRZ TUTAJ
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane