/  / BMW w leasingu dla "Kowalskiego"

BMW w leasingu dla "Kowalskiego"

null
© BMW
null

Nowym produktem w gamie BMW Financial Services jest oferta finansowania Comfort Lease, z której mogą skorzystać klienci indywidualni.

BMW rozszerzyło ofertę leasingu o wysokiej wartości końcowej (Comfort Lease) na segment klientów indywidualnych. Produkt gwarantuje niewielkie raty miesięczne, znacząco niższe niż w tradycyjnym leasingu lub kredycie. Wynika to z faktu, że spłacana jest ta część wartości samochodu, która jest "zużywana" w tracie trwania umowy – pozostała stanowi wartość końcową.

Wysokość opłaty wstępnej nie przekracza 35% wartości pojazdu i każdorazowo jest ustalana indywidualnie w zależności od wybranego modelu BMW lub MINI.
 
Klient ma wybór
Co istotne, po zakończeniu okresu spłat klient sam podejmuje decyzję, co zrobić dalej – można oddać pojazd i wymienić go na nowy, wykupić go pokrywając jednorazowo wartość końcową lub rozłożyć ją na raty w formie klasycznego leasingu (np. na kolejne dwa lata).

BMW Financial Services gwarantuje łatwe procedury przyznania finansowania oraz pełną obsługę w salonie i szybki odbiór samochodu – formalności rejestracyjne występują wyłącznie po stronie finansującego i dealera. Klient jedynie podpisuje dokumenty i wyjeżdża swoim nowym samochodem z salonu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane